بیستمین سالگرد تاسیس شرکت کامپیوتری زراوند

سالگرد تاسیس شرکت کامپیوتری زراوند

بیستمین سالگرد تاسیس شرکت کامپیوتری زراوند

جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت زراوند در تاریخ 20 خردادماه 91 بنا به تصمیم هیات مدیره شرکت و با حضور جمعی از کارکنان فعلی و سابق شرکت، مشتریان و فعالان حوزه ­ی فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل تالار ملل کرمان برگزار شد. این مراسم با هدف ایجاد ارتباط بیشتر میان مشتریان و همکاران شرکت و تاکید بر توانمندی­های بومی استان در سال حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه­ ی ایرانی به شرح زیر برگزار گردید.

ابتدا با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید مراسم در ساعت 21 آغاز گردید . پس از آن سرود جمهوری اسلامی ایران نواخته شد  و جناب آقای مهندس رمضانی (مدیر عامل شرکت) حضور مهمانان را گرامی داشت. در ادامه جناب آقای مهندس سعیدیفر (رییس هیات مدیره­ ی شرکت) ضمن ارائه­ ی گزارشی از عملکرد 20 ساله ­ی شرکت، افق ­های آینده، چشم­ انداز شرکت، جهت­ گیری و اهداف بلند مدت 20 ساله­ی پیش رو را برای حاضران تبیین نمود و از کلیه ­ی افرادی که در این بازه ­ی بیست ساله موجبات رشد و توسعه ­ی شرکت را به هر شکل فراهم آورده بودند قدردانی کرد .

پس از آن در بزرگداشت پیش­کسوتان صنعت فناوری اطلاعات استان با دعوت از جناب آقای شفیعی ( شهردار سابق زرند، معاون سابق خدمات شهری شهرداری کرمان، فرماندار سابق بم و مدیر کل سابق سازمان دهیاری­ ها و شهرداری­های استان کرمان) حاضران از سخنان ارزشمند ایشان که تجربیات گسترده­ ای در توسعه ­ی کاربرد فناوری اطلاعات در استان داشته­ اند بهره ­مند شدند . اهدای لوح­های یادبود به مشتریان سابق و پیش­کسوتان صنعت فناوری اطلاعات استان توسط شهردار محترم کرمان جناب آقای مهندس سیف­ الهی به عنوان یکی از حامیان اصلی گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در کرمان انجام گرفت. پس از آن از مشتریان فعلی شرکت و کارکنان سابق و کنونی شرکت با اهدای تندیس و لوح تقدیر قدردانی شد .

در پایان مراسم  جوان­ترین عضو شرکت زراوند به منظور عقد پیمانی با مشتریان برای حفظ دستاوردها و ادامه ­ی راه دشوار و ارزشمندی که شرکت تا کنون پیموده است کیک تولد زراوند را برش زد که پس از صرف شام در میان مهمانان توزیع گردید . مراسم در ساعت آغازین روز 21 خرداد 91 پایان یافت .

Share this post