اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

رونمایی از وب سایت جدید شرکت زراوند

رونمایی از وب سایت جدید شرکت زراوند

با حضور مهندس سعیدی فر ؛ از وب سایت جدید شرکت زراوند رونمایی شد.

با حضور مهندس سعیدی فر  عضو کمیسیون نرم افزار کشور و رئیس هیئت مدیره شرکت زراوند و  مهندس رمضانی  مدیرعامل شرکت  و دیگر مدیران و کارشناسان شرکت ، از وب سایت جدید شرکت زاروند رونمایی شد.

مهندس سعیدی فر در مراسم رونمایی از وب سایت جدید شرکت زراوند با بیان اینکه امروز با تغییرات مداوم در حوزه فناوری اطلاعات و بالا رفتن سطح انتظارات مشتریان از سطح خدمات  زراوند نیاز به بازنگری در فعالیت ها و خدمات خود داشت که این مهم از چند ماه پیش اتفاق افتاده است و نمونه بارز این اقدام جلا دادن به ویترین جهانی زراوند می باشد که به همت تیم فنی و بازرگانی و درایت مدیرعامل شرکت اتفاق افتاده است که به این عزیزان خدا قوت می گویم و امیدوارم که این موج چابکی که در شرکت به وجود آمده است روز به روز قدرتمند تر شود .

مهندس سعیدی فر : بخش تولید در شرکت به شدت تحت تاثیرفضای فناوری اطلاعات است، لذا باید با نوآوری و طراحی ابزارهای جدید و جذاب در حوزه IT سهم خود را در بازار افزایش دهیم.

در این مراسم مهندس رمضانی مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از واحد تولید و بازرگانی  و جناب مهندس آرمون مدیر فنی شرکت این اقدام را رونمایی از موج چابک شرکت  معرفی کرد و ابراز داشت که مشتریان عزیز منتظر خدمات و محصولات بهتر زراوند باشند  .

ایشان خاطرنشان کرد: ارایه امکانات و ابزارهای جذاب  در محصولات همراه با ایده های دانش محور جزء اقدامات بعدی شرکت زاروند است که هم اکنون در حال انجام می باشد و در آینده نه چندان دور از این امکانات و محصولات رونمایی خواهد شد . که این مهم می تواند در راستای تعامل بیشتر با فضای کسب و کار و همراه کردن مشتریان  برای استفاده از امکانات جدید محصولات باشد.

وب سایت جدید شرکت زراوند با هدف معرفی و ارایه مطلوب خدمات پشتیبانی و جلب رضایت مشتریان و همچنین راه اندازی باشگاه مشتریان برای ارزش نهادن به مشتریان وفادار زرواند بازطراحی شد . و هم اکنون آماده بهره برداری می باشد.

به اشتراک گذاری پست