محیط کار ما

در زراوند، شما می‌توانید در کنار کار کردن، به توسعه فردی و یادگیری بپردازید.

ما در زراوند دوره‌های آموزشی متنوعی را تدارک دیده‌ایم. از دوره‌های مهارتی فردی تا دوره‌های تخصصی. شما می‌توانید با توجه به برنامه توسعه فردی و شغلی خودتان در این دوره‌ها شرکت کنید.

همچنین، حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

هنگام ورود به زراوند، یکی از زراوند با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد.

تیم بستوران
IMG_6859 Rect

مسیر شغلی رو به رشد

تنوع فرصت‌های شغلی موجود در زراوند از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.

شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.

بسیاری از مدیران فعلی زراوند، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی زراوند باشید.

توجه ویژه به سلامتی

در زراوند، بسیار مهم است که شما در کنار کار، برای سلامتی خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. تلاش ما این است که با فراهم کردن تسهیلاتی در این زمینه، زراوندی‌ها را به مراقبت از سلامتی خودشان تشویق کنیم.

• انجام معاینات دوره‌ای

????????????
IMG_20170203_073651

ثبات کاری و امنیت شغلی

اگربتوانید با پشتکار و علاقه‌مندی مسیر شغلی مورد نظر خود را در زراوند دنبال کنید، از ثبات کاری خود اطمینان کامل خواهید داشت و می‌توانید با آرامش خاطر، به پیشبرد اهداف و مسئولیت‌های خود بپردازید.

محیط کاری صمیمی و خوبدر زراوند، یک محیط کاری دوستانه و صمیمی را تجربه خواهید کرد. ارتباطات در زراوند سلسله مراتبی نیست. فضای صمیمی و دوستانه بین زراوندی‌ها و مدیران شرکت حاکم است. در اتاق مدیران به روی زراوندی‌ها باز است و همیشه می‌توانید از مشورت و همراهی مدیران و زراوندتان برای پیشبرد فعالیت‌ها استفاده کنید.

krhamfekr_1482958339_hd 2
IMG_6866

ورزش و نشاط در کنار کار

در زراوند، برنامه های ورزشی با مشارکت زراوندی‌ها برگزار می‌شود وفضایی را فراهم می‌کند تا زراوندی‌ها در کنار کار، به ورزش و نشاط هم بپردازند.

همچنین ارائه کارت‌های ورزشی جهت استفاده از سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی، این فرصت را فراهم می‌کند تا زراوند به سایر ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند.

برگزاری سفرهای گروهی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار کار، محیط مفرح و شادی را برای زراوندی‌ها فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید