اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

فناوری اطلاعات

RSS گويا آی‌ تی

 • شیوه زمان بندی پیام در واتس اپ، ایمیل و نرم افزار پیام رسانی مهر 22, 1398
  زمان بندی پیام در رسانه های اجتماعی و ایمیل و نرم افزار پیامکی گوشی اندروید روش های مختلف و ابزارهای مفیدی دارد که من لینک دانلود این اپ ها را نوشته م نوشته شیوه زمان بندی پیام در واتس اپ، ایمیل و نرم افزار پیام رسانی اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • شیوه تبدیل فرمت عکس HEIC بهJPG در ویندوز ۱۰ مهر 22, 1398
  تبدیل HEIC بهJPG با کمک ابزارهای آنلاین، ایمیل و حتی نرم افزارهای شخص ثالث به خوبی انجام می شود و کمک می کند که شما بتوانید عکس ها را ببینید نوشته شیوه تبدیل فرمت عکس HEIC بهJPG در ویندوز ۱۰ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • چطور از گوگل مپ به صورت آفلاین استفاده کنیم مهر 21, 1398
  برای استفاده از گوگل مپ آفلاین می توانید با راهکارهایی که ذکر می شود ابتدا نقشه خود را مشخص، سپس آن را دانلود و بعد از آن استفاده و حتی آن را بروز رسانی کنید نوشته چطور از گوگل مپ به صورت آفلاین استفاده کنیم اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • چطور مشکل کار نکردن اینستاگرام را حل کنیم؟ مهر 21, 1398
  موقع کار نکردن اینستاگرام می توانید مشکلات را از نوع نرم افزاری، شبکه و غیره بررسی کنید و با 9 راه حل یاد شده کاری کنید که دوباره بتوانید با اینستاگرام کار کنید نوشته چطور مشکل کار نکردن اینستاگرام را حل کنیم؟ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • آموزش افزودن Google Photos به OneDrive در ویندوز ۱۰ مهر 20, 1398
  افزودن Google Photos به ویندوز 10 کاری آسان است که با برنامه OneDrive قابل انجام است و فضای بی نهایتی در اختیارتان قرار می دهد تا همگام سازی کنید نوشته آموزش افزودن Google Photos به OneDrive در ویندوز ۱۰ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • راهنمای ریست کارخانه یا powerwash کردن کروم بوک مهر 18, 1398
  ریست کردن کروم بوک می تواند با عنوان پاورواش کردن کروم بوک نیز شناخته شود که متاسافانه تمام اطلاعات شما را پاک می کند اما سیستمی سالم تحویل می دهد نوشته راهنمای ریست کارخانه یا powerwash کردن کروم بوک اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • روش تنظیم چند زبان در کیبورد جیبورد Gboard در اندروید مهر 18, 1398
  تنظیم زبان در جیبورد اندروید کار آسانی است. شما می توانید به راحتی با ورود به بخش تنظیمات کیبورد گوشی اندرویدی تان هر چند زبان که می خواهید تنظیم کنید نوشته روش تنظیم چند زبان در کیبورد جیبورد Gboard در اندروید اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

RSS ايتنا – آخرين عناوين