اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

فناوری اطلاعات

RSS گويا آی‌ تی

 • با هوندا آکورد به عنوان یک سدان محبوب ژاپنی آشنا شویم تیر 30, 1398
  هوندا آکورد به عنوان یک خودروی ژاپنی می‌تواند نماد کامل و شناخته‌شده‌ای از اطمینان بخشی و کیفیت محصولات ژاپنی در بازار باشد. این خودرو از […] نوشته با هوندا آکورد به عنوان یک سدان محبوب ژاپنی آشنا شویم اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • دلینو، با کیفیت ترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا تیر 29, 1398
  وقتی درباره سفارش آنلاین غذا از طریق اپلیکیشن های مختلف صحبت می کنیم، متوجه می شیم که علاوه بر سریع رسیدن غذا بعد از ثبت […] نوشته دلینو، با کیفیت ترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • شیوه قفل کردن اپلیکیشن های آیفون با چند راهکار ساده تیر 29, 1398
  قفل کردن اپلیکیشن های آیفون و ایجاد محدودیت های امنیتی روی گوشی آیفون به شما این امکان را می دهد که به موقع امنیت گوشی تان را دوچندان کنید نوشته شیوه قفل کردن اپلیکیشن های آیفون با چند راهکار ساده اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • نمایش گوشی در لپ تاپ های ویندوزی چطور امکان پذیر است تیر 29, 1398
  نمایش گوشی در لپ تاپ تنها با یک نرم افزار خاص، یک کابل یو اس بی و یک گوشی امکان پذیر است تا با دستور العمل این مقاله کمتر از یک دقیقه به هدف خود برسید نوشته نمایش گوشی در لپ تاپ های ویندوزی چطور امکان پذیر است اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار […]
 • راهنمای تغییر شکل شیپ های ورد به صورت دلخواه تیر 26, 1398
  تغییر شکل شیپ در آفیس و پاورپوینت به کمک ابزارهای ویرایشی آن به راحتی قابل انجام است که خروجی آن اشکال زیبایی خواهد بود نوشته راهنمای تغییر شکل شیپ های ورد به صورت دلخواه اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • راهنمای بروزرسانی و ایجاد جدول ارقام اتوماتیک در ورد تیر 26, 1398
  جدول ارقام مشخصه ای است در ورد که به کمک امکانات خود ورد ایجاد می شود. شما می توانید این جدول را پس از بروز رسانی محتوای سند مجددا با یک کلیک آپدیت کنید نوشته راهنمای بروزرسانی و ایجاد جدول ارقام اتوماتیک در ورد اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • آخرین لیست اماکن دیدنی تهران تیر 24, 1398
  برای این که در سفر چند روزه ای که به تهران دارید اماکن دیدنی تهران را ببینید و از بهترین مکان خرید کنید این لیست را راهنمای خود قرار دهید و از سفر لذت ببرید نوشته آخرین لیست اماکن دیدنی تهران اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

RSS ايتنا – آخرين عناوين