اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

فناوری اطلاعات

RSS گويا آی‌ تی

 • شیوه ساخت رزومه حرفه ای در word آبان 21, 1397
  ساخت رزومه حرفه ای کار دشواری نیست کافی است که کمی بتوانید با ورد کار کنید و از امکانات آن استفاده کنید و البته بدانید محتویات رزومه تان چیست نوشته شیوه ساخت رزومه حرفه ای در word اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • چطور آهنگ های آیتونز را به mp3 تبدیل کنیم؟ آبان 20, 1397
  تبدیل آهنگ های آیتونز به mp3 از دو طریق متفاوت و رایگان قابل انجام است. اول تنظیمات داخل خود آیتونز و در ثانی یک نرم افزار رایگان و ساده نوشته چطور آهنگ های آیتونز را به mp3 تبدیل کنیم؟ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • پین پست راهکاری جدید برای ارتباطات موثر در جامعه‌ی پزشکی و سلامت آبان 15, 1397
  سال‌های بسیار زیادی است که پزشکی در کنار علم بودن، به یک صنعت هم تبدیل شده است. این روزها تابلوهای مطب‌های خصوصی و ساختمان‌های پزشکان […] نوشته پین پست راهکاری جدید برای ارتباطات موثر در جامعه‌ی پزشکی و سلامت اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • فروشگاه هایپراستار در کرج افتتاح شد آبان 15, 1397
  هایپراستار، ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۷، اولین هایپرمارکت خود را در استان البرز در مجتمع اکومال با وسعتی بیش از ده هزار متر مربع افتتاح کرد. […] نوشته فروشگاه هایپراستار در کرج افتتاح شد اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • روش های جلوگیری از بیدار شدن کامپیوتر و لپ تاپ آبان 14, 1397
  بیدار شدن کامپیوتر و لپ تاپ معضلی است که مزایای خوبی دارد اما اگر بی موقع صورت بگیرد دردسر ساز می شود. روش های جلوگیری از بیدار شدن کامپیوتر را در این مطلب بخوان نوشته روش های جلوگیری از بیدار شدن کامپیوتر و لپ تاپ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • شیوه پیدا کردن تمام عکس ها در ویندوز ۱۰ آبان 13, 1397
  پیدا کردن عکس در ویندوز 10 با کمک باکس جستجو و یا استفاده از درایو خاص امکان پذیر است. نوشته شیوه پیدا کردن تمام عکس ها در ویندوز ۱۰ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • از امروز اسکایپ جدید را نصب کنید ( لینک دانلود + تفاوت نسخه های جدید اسکایپ) آبان 10, 1397
  امروز با ورود اسکایپ جدید اسکایپ قدیمی و سنتی رخت بر بست و شما می توانید با یک کلیک نسخه جدید را دانلود کنید نوشته از امروز اسکایپ جدید را نصب کنید ( لینک دانلود + تفاوت نسخه های جدید اسکایپ) اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

RSS ايتنا – آخرين عناوين