اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

فناوری اطلاعات

RSS گويا آی‌ تی

 • ۷ دلیل کاهش رتبه سایت در گوگل و راه حل این مشکلات خرداد 1, 1398
  کارهش رتبه سایت می تواند علت های مختلف داشته باشد اما برای رفع آن می توان از راه حل های این مطلب که تجربه شده است بهره مند شد و به رتبه اصلی بازگشت نوشته ۷ دلیل کاهش رتبه سایت در گوگل و راه حل این مشکلات اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • از چه موادی برای پاک کردن گوشی هوشمند خود استفاده نکنیم؟ اردیبهشت 31, 1398
  آیا تابحال تلاش کرده اید که با انگشتان خود لکه های روی گوشی تان را پاک کنید و در مقابل بیشتر آن را کثیف کرده […] نوشته از چه موادی برای پاک کردن گوشی هوشمند خود استفاده نکنیم؟ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • ۱۳ ترفند ایمیل مارکتینگ پر سود از کسب و کارهای پر درآمد اردیبهشت 30, 1398
  ایمیل مارکتینگ پر سود دارای فنون و ترفند هایی است که به راحتی با تکرار آن ها و تخطی نکردن از قوانین آن می توان به آن دست یافت و فروش های عالی را رقم زد نوشته ۱۳ ترفند ایمیل مارکتینگ پر سود از کسب و کارهای پر درآمد اولین بار در گويا آی‌ تی […]
 • چطور فایلی را از طریق آفیس ۳۶۵ برای دیگران ارسال کنیم؟ اردیبهشت 30, 1398
  ارسال فایل از طریق آفیس 365 کاری آسان است که به کمک وب سایت اصلی آفیس و وان درایو قابل انجام است. اشتراک گذاری از این طریق قابل محدود سازی نیز است. نوشته چطور فایلی را از طریق آفیس ۳۶۵ برای دیگران ارسال کنیم؟ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • چطور بین سخنرانی اسلاید را کاملا سیاه یا سفید کنیم و توجه مخاطب را جلب کنیم؟ اردیبهشت 30, 1398
  در بین سخنرانی برای این که مخاطب حواس پرتی نگیرد و به شما کاملا توجه کند می توانید خروجی سیاه یا سفید اسلاید را فعال کنید تا حواسش به گفته های تان جمع شود نوشته چطور بین سخنرانی اسلاید را کاملا سیاه یا سفید کنیم و توجه مخاطب را جلب کنیم؟ اولین بار در گويا […]
 • راهنمای کامل کار کردن با ” متن پنهان در ورد ” و اهمیت آن اردیبهشت 30, 1398
  متن پنهان در ورد شیوه ای است که کمک می کند یک سری نکات خاص را در ورد پنهان کنید بدون این که کسی متوجه آن شود و البته می توانید آن ها را چاپ کنید نوشته راهنمای کامل کار کردن با ” متن پنهان در ورد ” و اهمیت آن اولین بار در گويا […]
 • چطور از طریق OneDrive چیزی را به اشتراک بگذارم؟ اردیبهشت 29, 1398
  شتراک گذاری فایل با OneDrive از طرق مختلف قابل انجام است و شما می توانید با ابزارهای دیگر نظیر ایمیل اپ های ارتباطی و حتی به طور مستقیم اشتراک گذاری را کامل کنید نوشته چطور از طریق OneDrive چیزی را به اشتراک بگذارم؟ اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

RSS ايتنا – آخرين عناوين

 • چرا کسب و کارها به مرکز تماس نیاز دارند؟ خرداد 1, 1398
  مرکز تماس به قسمتی از سازمان گفته می‌شود که بخش مهمی از تماس‌های ورودی و خروجی سازمان در آن متمرکز شده است.
 • آینده اپ استور اپل پس از حکم دادگاه عالی آمریکا خرداد 1, 1398
  دادگاه عالی آمریکا حکم داده است که گروهی از مصرف‌کنندگان می‌توانند اپل را به خاطر قوانین اپ استور که به نظرشان ضدرقابتی است تحت تعقیب قضائی قرار دهند.
 • بهترین تورهای مسافرتی را گران نخرید خرداد 1, 1398
  اگر قصد سفر دارید، چه چمدانتان را از قبل بسته‌اید و چه خیر به علی بابا مراجعه و پس از بررسی و مقایسه قیمت تورهای داخلی و خارجی برای خرید راحت، سریع و امن تو اقدام کنید.
 • پول مجازی، حاکمیت ملی را تضعیف می‌کند خرداد 1, 1398
  ایتنا - فیروزآبادی: فعالان حوزه پولی و بانکی در کشور باید نگاه پلتفرمی داشته باشند و در این مسیر با تقویت استارتاپ ها و فین تک‌ها کمک کنند تا در کنار هم بتوانیم این حوزه را ساماندهی کنیم.
 • راه حل هواوی برای خروج از گوگل‌پلی خرداد 1, 1398
  ایتنا - ​​​​​​​به نظر می‌رسد که هواوی از چندی پیش سعی داشته که یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی برای توسعه و ارائه اپلیکیشن برای محصولات خود طراحی کند که جایگزین گوگل پلی استور شود.
 • افشای باگ امنیتی گوگل که رمزعبور کاربران را ذخیره می‌کرد خرداد 1, 1398
  ایتنا - گوگل در یک پست وبلاگی فاش کرده به دلیل وجود یک باگ پسوردهای برخی کاربران شرکت «جی سویت» در یک فایل متنی واضح در سرورهای شرکت ذخیره شده بودند.
 • خشم کاربران هواوی از اقدامات آمریکا خرداد 1, 1398
  ایتنا - ​​​​​​​بعد از تحریم هواوی و لغو لایسنس اندروید از سوی گوگل، موج جدیدی از سوی خیل عظیمی از کاربران چینی در شبکه‌های اجتماعی این کشور بوجود آمده است که به دنبال اقدام متقابل و بایکوت محصولات اپل هستند.