اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

فناوری اطلاعات

RSS گويا آی‌ تی

 • انواع سیستم گرمایشی ساختمان آذر 21, 1398
  انتخاب سیستم گرمایشی برای خانه بخصوص اگر برای بار اول باشد و باید تا سال‌های بعد از آن استفاده کنید با گزینه‌های بسیاری که پیش […] نوشته انواع سیستم گرمایشی ساختمان اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • ۹ توصیه به افراد ولخرج برای پس انداز سریع پول آذر 19, 1398
  پس انداز سریع پول نیاز به انگیزه و البته اراده دارد تا شما را سریع به خواسته های خود برساند این توصیه های گویا آی تی را از زبان متخصصان جدی بگیرید نوشته ۹ توصیه به افراد ولخرج برای پس انداز سریع پول اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • روش مشاهده مناطق زمانی مختلف Time Zones در آیفون و آی‌پد آذر 19, 1398
  منطقه زمانی در آیفون و آی پد به شیوه ای مشابه قابل تنظیم برای یک یا چند کشور و شهر است که می توانید از طریق چند ابزار به آن ها دسترسی پیدا کنید نوشته روش مشاهده مناطق زمانی مختلف Time Zones در آیفون و آی‌پد اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • شیوه افزودن امضا به ورد برای شخصی سازی سندها آذر 19, 1398
  در این مطلب به آموزش سه روش برای افزودن امضا به ورد پرداخته ایم که شامل امضای دستی، عکس امضا و امضای دیجیتالی می شود نوشته شیوه افزودن امضا به ورد برای شخصی سازی سندها اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • مشکل سیاه شدن گوگل کروم را چطور حل کنیم آذر 18, 1398
  سیاه شدن گوگل کروم به دلیل مشکلات نرم افزاری، شتاب سخت افزاری و گرافیک و حتی اضافه بار افزونه ها رخ می دهد. تمام راه حل این مشکل را در این مقاله بخوانید نوشته مشکل سیاه شدن گوگل کروم را چطور حل کنیم اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • ۶ روش فریب دهنده ذهن هنگام دیدن کوپن های تخفیفی آذر 18, 1398
  موانع پس انداز پول با کوپن های تخفیفی چیزهایی هستند که ذهن شما به درست بودن آن ها اذعان دارند اما به درستی همین باورهای اشتباه حساب شما را خالی می کند نوشته ۶ روش فریب دهنده ذهن هنگام دیدن کوپن های تخفیفی اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • سفر بر هر درد بی درمان دواست آذر 17, 1398
  رفتن به مسافرت کمک بسیار بزرگی به انسان در زمینه کنترل مشکلات زندگی، دوری از روزمرگی ها، تصحیح روابط خانوادگی و دوستانه می کند. یکی […] نوشته سفر بر هر درد بی درمان دواست اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

RSS ايتنا – آخرين عناوين