اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان اریا وب جوان

فناوری اطلاعات

RSS گويا آی‌ تی

 • هتل های مشهد با قیمت مناسب اسفند 29, 1398
  برای اسکان در هتل‌های مشهد بهتر است مسحور قیمت‌ها نشوید چراکه تمامی قیمت‌ها متناسب با امکاناتی است که به شما ارائه می‌شود پس ابتدا به […] نوشته هتل های مشهد با قیمت مناسب اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • تدریس خصوصی آنلاین درس شیمی اسفند 29, 1398
  این یک واقعیت ثابت شده است  که دانش آموزان هنگام شرکت در کلاس های خصوصی عملکرد بهتری دارند. تدریس خصوصی آنلاین به همین دلیل با […] نوشته تدریس خصوصی آنلاین درس شیمی اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • تخفیف ویژه اجاره ماینر در جشنواره نوروزی برند iMiner اسفند 26, 1398
  برند آی ماینر، معتبر ترین برند در حوزه خرید و اجاره ماینر و استخراج بیت کوین اعلام کرد؛ باتوجه به استقبال بسیار بالا در ایران، […] نوشته تخفیف ویژه اجاره ماینر در جشنواره نوروزی برند iMiner اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • چالش‌های اطلاع رسانی کووید۱۹ در عصر ارتباطات اسفند 26, 1398
  رسالت رسانه‌ها در آگاه سازی جامعه در برابر کرونا چیست؟ بیماری کرونا، ویروس ناشناخته‌ای است که در کمتر از یک ماه صدر رسانه‌های دنیا قرار […] نوشته چالش‌های اطلاع رسانی کووید۱۹ در عصر ارتباطات اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • عجیب ترین قوانین حمل و نقل هوایی اسفند 21, 1398
  سفرهای هوایی همیشه برای افراد لذت بخش و بی نظیر بوده است. وسایل نقلیه بسیار زیادی در ایران و جهان برای حمل و نقل وجود […] نوشته عجیب ترین قوانین حمل و نقل هوایی اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • بهترین روش کسب درآمد ارزی در منزل ! اسفند 19, 1398
   در این روزهای خانه نشینی بجای اینکه نگران باشیم بهتر است به فکر روش جدیدی برای کسب درآمد ارزی در منزل باشیم!   استخراج بیت […] نوشته بهترین روش کسب درآمد ارزی در منزل ! اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.
 • جدیدترین مدل‌های تلفن پاناسونیک در ایران + نکات مهم هنگام خرید اسفند 17, 1398
  اگر به فکر خرید تلفن‌های جدید هستید ما اینجا هستیم تا به شما بهترین و جدیدترین تلفن‌های پاناسونیک را مورد نقد وبررسی قرار داده و […] نوشته جدیدترین مدل‌های تلفن پاناسونیک در ایران + نکات مهم هنگام خرید اولین بار در گويا آی‌ تی پدیدار شد.

RSS ايتنا – آخرين عناوين