جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ با دکتر گنجی صفار، کارشناس ارشد شرکت مایکروسافت

جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ با دکتر گنجی صفار، کارشناس ارشد شرکت مایکروسافت

جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ با حضور دکتر گنجی صفار، کارشناس سابق شرکت زراوند، شرکت Microsoft، مجموعه Bing و Facebook با حضور ایشان در شرکت کامپیوتری زراوند برگزار شد.

آقای دکتر گنجی صفار که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه صنعتی شریف و مدرک PhD خود را از دانشگاه Irvine کالیفورنیا دریافت کرده اند، در زمان حضور در ایران، کارشناس ارشد شرکت کامپیوتری زراوند بوده اند و در این مدت محصولات و کارهای قوی و با کیفیتی از خود به جای گذاشته اند که موجب افتخار شرکت زراوند می باشد. ایشان پس از اتمام تحصیل در مقطع ارشد، به قصد ادامه تحصیل و پیشرفت به آمریکا مهاجرت کردند و در آنجا با ارائه کارهای قوی، هم در حوزه تحصیل و هم صنعت IT، به استخدام شرکت های مطرح Silicon Wally همچون Microsoft و  Facebook در آمدند. قابل ذکر است که ایشان در حال حاضر از سمت های قبلی خارج شده و به توسعه محصول نوآورانه خود در قالب استارت آپ Forward Networks مشغول می باشند.

در شهریور 1394 و طی سفری که ایشان به ایران داشتند، به دعوت شرکت زراوند، ایشان در محل شرکت حضور یافتند. شرکت زراوند با دعوت از پرسنل فعلی، سابق، همکاران و علاقه مندان، ترتیب مراسمی برای استفاده از تجربه ایشان را فراهم آورد و ایشان در این جلسه به ایراد سخنرانی برای حضار پرداختند. همچنین در پایان جلسه پرسش و پاسخی برگزار شد و ایشان پاسخگوی سوالات حضار بودند.

در نهایت مراسم با تجلیل از ایشان به پایان رسید.

Share this post