جلسه رونمایی از سامانه خدمات خانگی

جلسه رونمایی از سامانه خدمات خانگی

جلسه رونمایی از سامانه خدمات خانگی با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع بهزیستی کشور و هیئت همراه،  از سامانه «خدمات خانگی کرمان» در روز سه شنبه مورخ 06 شهریورماه 1397 در محل سازمان  بهزیستی استان کرمان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه و پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی، جناب آقای دکتر صادق زاده، مدیرکل محترم سازمان بهزیستی استان کرمان، به ارائه دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود در راستای بحث اشتغال و ارتقای سطح جامعه پرداختند.

در ادامه جناب مهندس آرمون، مدیر عامل شرکت کامپیوتری زراوند، طی ارائه ای، تاریخچه مطرح شدن این طرح از سمت وزارت کار، دلایل تولید این سامانه، قابلیت ها و ویژگی‌های آن و برنامه های آتی این طرح را بیان نمودند و سپس در میانه این ارائه، جناب آقای دکتر «غلامرضا عباس پاشا»، معاون توسعه و مدیریت منابع بهزیستی کشور، به صورت نمادین از این سامانه پرده‌برداری نمودند که این امر تشویق حضار را در پی داشت. بعد از ارائه ایشان، جناب آقای «عباس پاشا» با قدردانی از کارآفرینان و گرامیداشت هفته دولت اظهار داشتند که تولید این سامانه توسط کارآفرینان استان کرمان، تبلوری از دانایی و توانمندسازی در سطح جامعه است. همچنین ایشان با تاکید بر اینکه راه‌اندازی این سامانه در سطح استان کرمان، در راستای رفع نیازمندی‌های اجتماع است خاطرنشان کردند : طراحی این سامانه از ایده و فکر کارآفرینان استان شکل گرفته است.

در پایان پرسش هایی از سمت جناب آقای «سید محمدرضا هاشمی نیا» ، مشاور محترم رئیس و مدیرکل دفتر مرکزی حراست و همچنین جناب آقای «سعید ابراهیمی» ، مدیرکل محترم بودجه و تلفیق منابع سازمان بهزیستی کشور مطرح شد که آقای مهندس آرمون به ارائه پاسخ در این موارد پرداختند و در پایان، جلسه با ذکر صلوات و ثبت عکس های یادگاری به پایان رسید.

Share this post